Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Frezya kanepe 2 Bekleme ve Misafir Koltukları

Frezya kanepe 2 Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 31
Frezya kanepe 2 Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Frezya kanepe 2 Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Ofis bekleme salonları ve lobi için uygun olan Frezya kanepeler, şık tasarımları ile pek çok evde de tercih edilmektedir. Özellikle çalışma odalarında sıklıkla kullanılan modelin konforlu bir oturuma sahip olması da kullanıcıların memnun kalmasına neden olmaktadır. Ahşap ayaklara sahip koltukta poliüretan süngerler metal karkaslarına arasında döküldüğünden son derece dayanıklıdır. Aynı zamanda geniş ve rahat bir oturma yeri olan koltuğun bu bölümünde de yumuşak bir his için 32 dns sünger tercih edilmektedir. İş Güvenliği yasalarına uygun çalışan tesislerimizde üretilen bekleme koltukları fiyatları da son derece uygundur. İnternet sitemizde pek çok farklı model bulabileceğiniz gibi, kaliteyi ucuza almanın mutluluğunu da yaşayacaksınız. Koltuklarımız 2 yıl garantili ve TSE onaylıdır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Frezya kanepe 2 Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik