Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Agva Bekleme ve Misafir Koltukları

Agva Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 51
Agva Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Agva Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Ergonomik olduğu kadar, son derce estetik görünümü sayesinde pek çok ofiste tercih edilen bir bekleme koltuğu modelidir. Aynı zamanda özel hastane bekleme odalarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Şık olduğu kadar dayanıklı poliüretan süngerlerle yapılmış olması da koltuğun konforlu bir oturuma neden olmasını sağlıyor. Metal üzerine krom kaplama olan ayaklar ile koltuğun tasarımına uygun ve son derece modern şekilde dizayn edilmiştir. Farklı mobilyalardan hoşlanan ya da kendi tarzını yaratmak ve yansıtmak isteyen ofisler ve işyerleri için de çok popüler modellerden biridir. Kir ve leke tutmayan kumaş seçenekleri olduğu gibi deri kaplama da istenebilir. TSE onaylı olan koltuğun oturma yerinde ise 32 dns yumuşak süngerler kullanılmıştır. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Agva Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik