Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Alba Bekleme ve Misafir Koltukları

Alba Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli ALB 02
Alba Bekleme ve Misafir Koltukları
1.700 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Alba Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Ofis bekleme koltukları içinde ahşap ve derinin mükemmel uyumunu yansıtan Alba koltukların şık görüntüsü, en kurumsal firmaların ve şirketlerin bekleme salonlarını dolduruyor. Estetik görünümü ile etkileyici olan model, öte yandan tasarımı ile son derece ergonomiktir. Uzun süreli oturumlarda kişiye büyük bir rahatlık duygusu veren koltuktan kullanılan Poliüretan süngerler nedeni ile çökme ve deforme de olmuyor. Keçeli derinin sağlamlığı nedeni ile de yırtılmalar ve esnemeler oluşmuyor. Ahşap ayakları ile ofis mobilyalarına uyum sağlayan koltuğun oturma yeri de oldukça yumuşak 32 dns süngerlerle kaplı. TSE standartlarına ve aynı zamanda İş Güvenliği Yasalarına uygun tesislerde üretilen koltuklarda istenirse kaşe kumaş seçenekleri de değerlendirilebilir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Alba Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
1.700 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik