Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Almera Bekleme ve Misafir Koltukları

Almera Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 50
Almera Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Almera Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Ofislerinizin bekleme salonlarını daha şık ve estetik hale getirip, misafirlerinizi daha etkileyici şekilde ağırlamak için Almera koltuklarını tercih edebilirsiniz. Yer kaplamayan modelin zarafeti de göz dolduruyor. Şık olduğu kadar,  ergonomik tasarımı da oturanların rahat etmesini salıyor. Metal üzerine kaplama krom ayakları ise koltuğun görselliği ile bütünleşiyor.  Hastane bekleme koltukları içinde de sıklıkla görülen model ofis mobilyaları üreticileri tarafından da kaliteli ve sağlıklı poliüretan süngerlerle tasarlanmıştır. Renkli ve desenli kaşe kumaşlarla kaplanarak istenilen renk uyumu elde edilebilir ve aynı zamanda kumaşların leke ve kir tutmama özelliği sayesinde de kolay bir temizlik sağlanabilir. İş Güvenliği Yasalarına uygun şekilde üretilen koltukların oturma yeri de uzun süreli oturmalar için uygun olan 32 dns yumuşak süngerlerle kaplı. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Almera Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...








Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik