Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Alya Bekleme ve Misafir Koltukları

Alya Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli A901
Alya Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Alya Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Bekleme koltukları ile ilgili aradığınız her modeli bulabileceğiniz web sitemizde ofis konseptinize ve dekorasyonunuza uygun çok çeşitli bekleme koltukları bulabilirsiniz. Son derece uygun fiyatlara alabileceğiniz koltukların kaliteli malzemelerden yapılmış olmaları ve konforu doğru alışveriş yapmanızı sağlayacaktır. Her ofisin tarzına uygun şekilde kaplanabilen Alya bekleme koltuğu da deri ve kumaş kaplamaları ile kullanıcıların zevkine uygun hale getirilebiliyor. Kısa krom ayakları ile şıklığı tamamlanan koltukta poliüretan süngerler kullanılıyor ve oturumu yumuşak tutmak adına da orta kısmında 32 dns süngerler bulunuyor. TSE onaylı olan koltuğun kaşe kumaşları da kir ve leke tutmadığı için hijyen konusunda da son derece kullanışlıdır. İstediğiniz renk ve desende kumaş seçebilir ya da deri kaplama siparişi de verebilirsiniz. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Alya Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik