Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Antares Bekleme ve Misafir Koltukları

Antares Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 4060
Antares Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Antares Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Ofis mobilyaları üreticileri son yıllarda birbirinden şık ve ergonomik koltuk tasarımı yapıyorlar. Kullanıcıların her türlü ihtiyacına yönelik hazırlanan koltukların konforu ve işlevselliği de büyük avantajlar sunuyor. Antares bekleme koltuğu da işyerlerinde ya da hastane bekleme salonlarında tercih edilenler arasında yer alıyor. Popüler bir model olmasının yanında, krom ayakları ve kolçakları ile kullanıcının rahatlığı ön planda tutuluyor. Elbette 32 dns süngerler sayesinde oturum bölümündeki yumuşaklık hissi de son derece önemli yer tutuyor. Son derece avantajlı ve indirimli fiyatlarla satışa sunulan koltukta poliüretan süngerler kullanılmıştır. Kaşe kumaş kaplanabilen koltukların yüzeyleri silinebilir olduğundan kolay bir temizlik de sunuyor. TSE onaylı olan koltuklarda kullanıcıların isteğine bağlı olarak deri kaplamalar da yapılmaktadır. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Antares Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik