Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Arkas Bekleme ve Misafir Koltukları

Arkas Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 49
Arkas Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Arkas Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Yüksek sırt bölgesi rahat bir oturum sağlayan Arkas bekleme koltuğunun oturma bölümünde ise kişinin daha yumuşak bir oturum yaşaması adına 32 dns süngerler kullanılmıştır. Bekleme koltukları misafirlerin rahat oturmalarını sağlamak dışında aynı zamanda ofislerin ya da bulundukları mekanın dekorasyonuna da farklı bir hava katmak adına şık ve estetik olarak tasarlanmaktadır. Renk seçenekleri kadar ayaklarının bükmeli kromdan yapılmış olması da oturumun daha esnek hale gelmesine neden olmaktadır. Koltuklarda poliüretan süngerler kullanıldığından çökme de olmuyor. Kaşe kumaş ya da deri ile kaplanabilir. Kaliteyi uygun fiyatlara alabileceğiniz web sitemizde bekleme koltukları fiyatları le ilgili bilgi alabilir ve tüm modelleri inceleyebilirsiniz. Tüm koltuklarımız TSE onaylıdır ve 2 yıl garantiye sahiptir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Arkas Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik