Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Arna Bekleme ve Misafir Koltukları

Arna Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 48
Arna Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Arna Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Lobi ve hastane bekleme koltukları için olduğu kadar, aynı zamanda özel muayenehanelerin bekleme salonlarında da sıklıkla tercih edilen Arna bekleme koltuklarının şık ve kaliteli görünümü pek çok kişiyi etkilemektedir. Son derece konforlu bir oturumu olan koltukta poliüretan süngerler kullanılmaktadır. Oturma bölümü ise kişinin daha rahat etmesi için 32 dns süngerle kaplıdır. Ciddi bir tarzı olan ya da resmi kurumlarla iş yapan kişilerin ofislerini daha ciddi bir havaya büründürmek için bu modelleri tercih etmeleri, koltukların popülerliğini de artırmaktadır. Keçeli deri kaplı dış yüzeyleri istenirse leke tutmayan özel kaşe kumaşlarla da kaplanabilir. Ahşap ayakları, kolçakları ve yüksek yaslanma bölümü ile büyük bir konfor sağlayan koltuğu çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Arna Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik