Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Atlantic Bekleme ve Misafir Koltukları

Atlantic Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 47
Atlantic Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Atlantic Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Modern ofislerde tercih edilen misafir koltukları da ofisin dekorasyonuna uygun olanlar arasından seçiliyor. Tasarımı ile göz dolduran modellerin dayanıklı malzemelerden yapılmış olmaları da son derece önemli. Metal üzerine krom kaplama ayakları le ve oturma bölgesi, kollukları da aynı şekilde krom iskelete sahip olan Atlantic bekleme koltukları hem modern, hem de şık bir tasarıma sahip. Kullanım açısından yer tutmayan koltuklarda bekleyen misafirler de büyük bir konfor yaşıyorlar. Oturma bölgesi yumuşak 32 dns süngerlerle kaplı olduğundan çökme de olmuyor, uzun süreli oturmalarda rahatsızlık da vermiyor. Poliüretan sünger kullanılan koltuğun dış yüzeyi ise deri kaplama. Keçeli deriler de yırtılma ve esneme yapmadığından en çok tercih edilenler arasında.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Atlantic Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik