Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Bade Bekleme ve Misafir Koltukları

Bade Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 46
Bade Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Bade Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Ofisiniz küçük diye üzülmeyin. Bade misafir koltukları sayesinde, küçük mekânlarda da şık bir bekleme odası oluşturabilir, misafirlerinizi şık ve rahat bekleme koltukları ile ağırlayabilirsiniz. Yer kaplamaması dışında zarif tasarımı ile de göz dolduran koltuklarda poliüretan süngerler kullanılmıştır. Oturma kısmı ile diğer dış yüzeyler birbirleri ile kombin edilebilen renklerle döşenerek farklı bir hava yakalanabilir. Bekleme koltukları fiyatları ile ilgili cazip teklifler sunan web sitemizden alacağınız tüm koltuklar TSE onaylıdır. Bade bekleme koltuğu modelimiz hem kumaş, hem d deri kaplama seçeneklerine sahiptir. Keçeli derilerimiz yırtılmaz, esnemez, kaşe kumaşlar ise leke ve kir tutmaz Hem ergonomik, hem de kolay temizlenebilir olan koltukların oturma bölümleri de 32 dns süngerlerle yumuşak bir oturuma sahiptir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Bade Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik