Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Bank Bekleme ve Misafir Koltuklar

Bank Bekleme ve Misafir Koltuklar

Nazalli BNK01
Bank Bekleme ve Misafir Koltuklar
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Bank Bekleme ve Misafir Koltuklar
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Büyük şirketlerin ya da kurumsal firmaların bekleme salonları ve lobi bölümleri için son derece şık duran Bank bekleme koltukları, misafirlerin hem rahat etmelerine olanak sağlıyor, hem de son drece estetik ve modern görüntüsü ile etkileyici bir dekorasyon parçası görünümüne sahip. Büyük alanlarda kullanıldığına çok daha estetik ve çarpıcı duran koltuğun oturma kısmın alt bölümü ahşap yüzeye sahipken, krom ayakları ve kolları ile oldukça farklı bir stile sahip. Keçeli deri kaplama olan koltuklarda % 95 oranında dayanıklılığa kavuşmak mümkün. Derilerin esneme ve yırtılma yapmaması da kalitenin kanıtı. Üç kişilik veya iki kişilik seçenekleri de olan koltuğun yüzey kaplamaları istenirse kir ve leke tutmayan özel kaşe kumaşlarla da kaplanabilir. Ofis mobilyalarına uygun renk ve desenlerle kaplayabileceğiniz koltuk TSE onaylıdır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Bank Bekleme ve Misafir Koltuklar yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik