Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Barbi Wep Bekleme ve Misafir Koltukları

Barbi Wep Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 45
Barbi Wep Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Barbi Wep Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Yüksek ve ince krom ayakları olan BarbiWep ofis bekleme koltukları istenilen renk ve desene sahip kaşe kumaşlarla kaplanarak, ofisinize istediğiniz gibi bir dekorasyon yapmanızı kolaylaştıran modeller arasındadır. Her bekleme salonu için kullanılabilir olan modelin yer kaplamaması da son derece önemli bir avantajdır. Şık bir arkalığa ve oturma yerine sahip olan koltuğun süngerleri ise Poliüretandır. Oturma bölgesinde ise kişilerin daha rahat etmeleri için 32 dns yumuşaklığında bir sünger kullanılmıştır. İnce ve sade tasarımı ile şık ve zarif duran modelin fiyatları da oldukça uygundur. Sitemizde bekleme koltukları fiyatlarını öğrenebilir ve kaliteyi çok ucuza alabilirsiniz. Deri kaplama seçenekleri de olan koltuklarımız TSE onaylıdır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Barbi Wep Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik