Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Barcelona Bekleme ve Misafir Koltukları

Barcelona Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 44
Barcelona Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Barcelona Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Ofis mobilyaları üreticileri son yıllarda her türlü kurum ve kuruluşun ihtiyaçlarını gözeten ve aynı zamanda mobilya trendlerine uygun tasarımlara imza atıyorlar. Bekleme koltukları da pek çok mobilya gibi dekorasyona konusunda firmaların farklılığını ortaya koydukları ürünler arasında yer alıyor. Farklı kumaşların kullanıldığı ve değişik dizaynları ile dikkat çeken koltuklarda poliüretan süngerlerle dayanıklılık artırılırken, aynı zamanda uzun süreli oturumlarda kişilerin sağlık açısından rahat etmelerini sağlayan 32 dns yumuşak süngerler de büyük bir konfora neden oluyor. TSE standartlarına uygun olarak üretilen ve aynı zamanda İş Güvenliği Yasalarına uygun şekilde imal edilen koltukların fiyatları da son derece uygun rakamlardan oluşuyor. Koltuk çeşitlerimizi ve fiyatları öğrenmek için sitemizden yararlanabilirsiniz. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Barcelona Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik