Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Begum Wep Bekleme ve Misafir Koltukları

Begum Wep Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 43
Begum Wep Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Begum Wep Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Sandalye tarzında bekleme koltukları ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz model hem geniş bir oturum yerine sahiptir, hem de yer kaplamadığı için küçük ya da dar alanlara sahip bekleme salonları için oldukça uygundur. Pek çok işyerinde kullanıldığı gibi, muayenehanelerde de sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir. Oldukça uygun fiyatlara satılan koltukların içinde poliüretan sünger kullanılmıştır. Kaplamaları keçeli deri olduğundan kullanıma bağlı olarak örülen esneme ve yırtılmalar da görülmez. Temizlik konusunda hassas bir yapıya sahipseniz o zaman da kaşe kumaş tercih edebilirsiniz. Kaşe kumaşların özelikleri kir ve leke tutmamak olduğundan silerek temizleyebilirsiniz. TSE onaylı olan koltukların oturma yerlerinde de 32 dns süngerler kullanılmıştır. 2 yıl garantilidir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Begum Wep Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik