Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Belgin Bekleme ve Misafir Koltukları

Belgin Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 42
Belgin Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Belgin Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Bekleme koltukları tasarımlarında isterseniz ofisinizdeki hakim renklere uygun kaplamalar yaptırabilirsiniz. Örneğin Begüm web bekleme koltuklarında özel kaşe kumaşlarla oturma bölümünde farklı bir renk tercih edebilir ve diğer bölümlerin kaplamasını da uygun olan desenli ya da desensiz kaşe kumaşlarla kaplatabilirsiniz. İki renk seçeneği kullanabileceğiniz gibi, keçeli deri tercihinde de bulunabilirsiniz. Krom ayaklara sahip olan koltuk arkalığı ve ince ayakları sayesinde esnek ve konforlu bir oturuma sahiptir. Kir tutmayan kumaş seçimleri de sizi temizlik konusunda rahat ettirecek unsurlardandır. Hayallerinizdeki gibi bir lobi için koltuk seçeneklerimize web sitemizden bakabilir, kendi tasarımlarınıza uygun modellerden seçimler yapabilirsiniz. Kaliteyi uygun fiyatlara alabileceğiniz gibi, tüm koltukların TSE onaylı ve garantili olması da alışveriş avantajlarınızı artıran nedenler arasındadır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Belgin Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik