Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Bendis Bekleme ve Misafir Koltukları

Bendis Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli BN01
Bendis Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Bendis Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Ciddi firmaların lobilerinde ya da bekleme salonlarında genellikle Bendis misafir koltukları tercih edilmektedir. Firma ciddiyetini ortaya koymak ve aynı zamanda misafirlerin de ağır ve şık bir ortamda ağırlanmalarını sağlamak adına deri kaplamalı ve amortisörlü koltuklar tercih edilmektedir. Amortisörü sayesinde yükseklik ayarı yapılabilen koltuklarda istenirse konum koruyucu mekanizma da tercih edilebilir. Siyah deri döşeme dışında, ofisin genel konseptine uygun farklı kaşe kumaşlarla da kaplanarak dekorasyona uygun hale getirilebilir. Ofis mobilyaları ücretleri son derece uygun olduğundan, indirimli fiyat seçeneklerimiz ile koltukları en ucuz rakamlara satın alabilirsiniz. TSE onaylı ve 2 yıl garantili olan Bendis koltukların orta kısımlarında da 32 dns yumuşak sünger kullanılmaktadır. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Bendis Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik