Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Besim Bekleme ve Misafir Koltukları

Besim Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 41
Besim Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Besim Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Kafesi andıran arka kısmı ile ilginç bir tasarıma sahip olan koltuk farklı olmayı seven firmalar veya ofisler için uygundur. Genellikle ofis ve büro bekleme salonları için uygun olan koltuklarda kişiler tarzlarını yansıtabilir ve mistik bir ortam sunabilirler. Arkalığının yüksek ve kafes biçiminde olması misafirlerin son derece rahat etmelerini sağlamakta olduğu gibi, oturma kısmı da 32 dns yumuşak süngerleri sayesinde yumuşacık bir his bırakmaktadır. Eskiden olduğu gibi sıradan ve alışılmış tasarımların dışına çıkıldığı günümüzde kendi tarzınızı ve kimliğinizi seçtiğiniz mobilyalarla da yansıtabilir ve misafirlerinizi etkileyebilirsiniz. Kaliteyi uygun fiyata alabileceğiniz ürünlerimiz İş Güvenliği Yasalarına uygun şekilde üretilmektedir. Ahşap ayak ve kolları ile şık bir görünüme sahip olan Besim bekleme koltukları 2 yıl garantilidir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Besim Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik