Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Bombella Berger Bekleme ve Misafir Koltukları

Bombella Berger Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 53
Bombella Berger Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Bombella Berger Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Pek çok kurumun lobisinde ve hastanelerin bekleme salonlarında tercih edilen Bombella Bergerleri aynı zamanda evlerde de kullanılmaktadır. Özellikle çalışma ofislerinde kişilerin misafirlerini ağırlamak veya dinlenmek için seçtiği modelin inanılmaz rahat bir oturumu vardır. Ahşap ayakları olan koltuğun yüksek yaslanma kısmı oturum esnasında kişilerin çok rahat etmesini sağlamaktadır. Yaslanma ve oturma bölümlerinde kullanılan 32 dns süngerler sayesinde kişiler oturdukları süre boyunca konfor içinde bir hisse sahip olmaktadırlar. Kaşe kumaş döşemeleri içinde şık görünen koltuklarda keçeli deriler de kullanılmakta ve daha ciddi bir hava yaratılmaktadır. Derilerin dayanıklılığı sayesinde koltuk yüzeylerinde asla yırtılma ve esneme olmamaktadır. Ahşap ve derinin uyumunu seviyorsanız Bombella koltukları uygun fiyatalar alabileceğiniz fırsatları kaçırmamalısınız. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Bombella Berger Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik