Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Bond Bekleme Misafir Koltukları

Bond Bekleme Misafir Koltukları

Nazalli 40
Bond Bekleme Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Bond Bekleme Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Günümüzde neredeyse tüm ofislerde kullanılan ve yaygın olarak tercih edilen Bond bekleme koltukları, aynı zamanda hastane bekleme koltukları olarak da popüler olarak satılmaktadır. Misafir koltukları içinde amortisörleri sayesinde yükseklik ayarı yapılabilen ve aynı zamanda yer kaplamayan koltukların tekerlekli ayakları ile hareket edebilme ve kendi etrafında 360 derece dönebilme özelliği de tercih edilmesindeki önemli ayrıntılardan bazıları. Kaşe kumaş kaplamaları ile kolay temizlenebilen ve kir tutmayan koltukların oturma bölümü de 32 dns yumuşak süngerlerden oluşuyor. Poliüretan sünger kullanılan koltuklarda istenirse deri kaplamalar da tercih edilebiliyor. TSE onaylı ve 2 yıl garantili olan koltukları ve pek çok farklı modeli sitemizden oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Bond Bekleme Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik