Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Bonzai Bekleme ve Misafir Koltukları

Bonzai Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli MNZ01
Bonzai Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Bonzai Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Rengarenk bekleme koltukları satın alıp ofisinizi çok daha şık ve çarpıcı bir hale getirebilirsiniz. Farlılıktan hoşlanan ve tarzına güvenen biri iseniz kendi dekorasyonunuzu kendiniz de yapabilirsiniz. Bunun için internet sitelerinden faydalanabilir ve bekleme koltukları ile ilgili sitemizdeki ürünlere göz atabilirsiniz. Çok farklı modeller bulabileceğiniz gibi, çarpıcı tasarımı ve konforlu oturumu ile Bonzai bekleme koltuğunu da tercih edebilirsiniz. İlginç dizaynı sizi etkileyecek ve aynı zamanda oturma bölümündeki 32 dns süngerler sayesinde yumuşacık bir hisse sahip olacaksınız. Konforu ve aynı zamanda temizliği seviyorsanız, koltukları özel kaşe kumaş seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Kumaşların kir ve leke tutmamaları sizi memnun edecek ve TSE onaylı Koltuklarımıza bayılacaksınız.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Bonzai Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik