Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Boston Bekleme ve Misafir Koltukları

Boston Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli BO243
Boston Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Boston Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Ahşap kol ve ayaklara sahip koltuklarla bekleme salonlarınızı ve lobilerinizi çok daha şık ve konforlu hale getirebilirsiniz. Özellikle otellerin lobileri ve büyük firmaların bekleme salonları için yaygın olarak tercih edilen Boston Bekleme koltukları modern tasarımının yanında size yumuşak bir oturum da sağlayacak. Kalkmak istemeyeceğiniz bir koltuk rahatlığını seviyorsanız ve misafirlerinize de bu hissi yaşatmak niyetindeyseniz, bekleme koltuk fiyatları ve ürün detaylarını bulabileceğiniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden şık ve farklı tasarımlar bulabileceğiniz sitemizdeki ürünlerde poliüretan süngerler kullanılmıştır. Boston bekleme koltukları 2 yıl garantili olduğu gibi, TSE onaylıdır ve İş Güvenliği Yasalarına uygun şekilde üretilmiştir. İndirimli fiyat avantajlarımız ile kaliteyi ucuza alabilirsiniz.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Boston Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik