Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Cafe Dünyası Bekleme ve Misafir Koltukları

Cafe Dünyası Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 54
Cafe Dünyası Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Cafe Dünyası Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

İşletmeniz için konukların rahatlıkla oturup kahvelerini yudumlayabilecekleri ve aynı zamanda keyifli sohbetler edebileceği rahat koltuklar mı arıyorsunuz? Sitemizde bulacağınız pek çok model işletmenizi hem çok özel kılacak, hem de farklı tasarımları ile göz dolduracaktır. Cafe Dünyası bekleme ve misafir koltukları uygun fiyat avantajları ve kaliteli malzemeleri ile sizi memnun edecektir Poliüretan süngerlerin kullanıldığı koltukların ahşap ağaçları son derece şık ve işletmeniz için uygun olacaktır. Deri kaplamaları koltukta isterseniz kir ve leke tutmayan özel kaşe kumaşlar da tercih edebilirsiniz. Silinebilir özelliği ile hijyen sağlayabileceğiniz modelin TSE onayı bulunmaktadır.  2 yıl garantili olan koltuğun geniş oturma kısmı da 32 dns yumuşak süngerlerle daha konforlu hale getirilmiştir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Cafe Dünyası Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik