Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Carizma Bekleme ve Misafir Koltukları

Carizma Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 39
Carizma Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Carizma Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Krom ayakları ile ve geniş oturma kısmı ile oldukça tarz bir görünüme sahi Carizma bekleme ve koltukları dar alanlar için seçim yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Siyah keçeli deri kaplamaları ile oldukça şık görünen koltuğun genelinde poliüretan süngerler kullanılmakta ve oturma bölgesinde konfor yaratmak için de 32 dns yumuşak süngerler kullanılmıştır. Keçeli deriler esneme ve yırtılma yapmadığı için kaliteyi de artırmaktadır. Deri seçenek dışında kolay temizlenmesini isteyen kişiler için özel kaşe kumaşlar tercih edilebilir. Kir ve leke barındırmayan kuşların her rengi olduğu gibi desenli olanları da mevcut. İş Güvenliği Kanunlarına göre üretim yapan tesislerimizde üretilen koltuklarımız, TSE onaylı ve 2 yıl garantilidir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Carizma Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik