Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Cemre Bekleme ve Misafir Koltukları

Cemre Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli CEMRE03
Cemre Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Cemre Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Rahat ve konforlu bir koltuk seçimi yapmak istiyorsanız, sitemize girerek misafir koltukları çeşitlerimize bakabilir ve ayrıca bekleme koltukları fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. İndirimli satışlarımız sayesinde kaliteyi uygun fiyata alabilir ve ofislerinizin, işyerlerinizin lobilerini ya da bekleme salonlarını dilediğiniz gibi şık ve gösterişli hale getirebilirsiniz. Ofis bekleme koltukları içinde amortisörleri sayesinde ayarlanabilir ve istenilen yüksekliğe çıkartılabilir olan Cemre bekleme koltuğunun krom flanş ayakları da son derece şık durmaktadır. Poliüretan süngerlerin kullanıldığı koltuklardın geniş oturma bölgesinde de 32 dns sünger sayesinde yumuşak bir his yaratılmıştır. Özel kir tutmayan kaşe ve deri kaplama seçenekleri olan koltuklar TSE onaylı ve 2 yıl garantilidir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Cemre Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik