Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Cute Bekleme ve Misafir Koltukları

Cute Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli C013
Cute Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Cute Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Çapraz, bükümlü krom ayaklara sahip olan Cute bekleme koltuğu hem çok modern bir tasarıma sahip, hem de çizgileri ile kişilerin tarzlarını yansıtabilecek özel bir koltuktur. Geniş tutulan oturma yerinde kullanılan yumuşak süngerin 32 dns olması da misafirlerin uzun bekleme sürelerinde rahat etmelerini sağlıyor. Oldukça uygun fiyatlara satılan koltuk son zamanlarda pek çok firmanın lobisinde ya da muayenehanelerde kullanılmaktadır. Özel hastane bekleme koltukları içinde de sıklıkla kullanıldığı görülen koltukta poliüretan süngerler kullanılmıştır. TSE onaylı olduğu gibi, tesislerimizde İş Güvenliği Kanunlarına uygun şekilde imal edilmiştir. 2 yıl garantili olan koltuğun keçeli deri kaplama seçenekleri olduğu gibi, silinebilir özelliğe sahip özel kaşe kumaşlarla da istenilen renkte döşemeler kullanılabilir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Cute Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik