Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Defne Bekleme ve Misafir Koltukları

Defne Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli DFN03
Defne Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Defne Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Rahat ve şık koltukları bekleme salonlarında görmekten hoşlananlardansanız ve koltuk arıyorsanız web sitemizdeki seçenekler içinde kaybolacaksınız. Son derece kaliteli malzemelerden üretilen ve çok dayanıklı olan koltuk çeşitlerimizi inceleyebileceğiniz gibi, bekleme koltukları fiyatları ile de avantajlar yakalayacaksınız. Defne bekleme ve misafir koltuğumuzun ahşap ayakları ile ofisinizdeki ya da lobinizdeki diğer mobilyaları uyun içinde kullanabilir ve desenli kaşe kumaş kaplamaları ile oldukça şık bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Kaşe kumaşların kolay silinebilir olması ve leke tutmaması da elbette hijyen konusunda büyük rahatlık anlamına gelir. Geniş oturma bölümü 32 dns yumuşak süngerle kaplı olan koltuğun keçeli deri kaplamalı olanlarını da seçebilirsiniz. TSE onaylı ve 2 yıl garantilidir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Defne Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik