Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Delta Bekleme ve Misafir Koltukları

Delta Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 38
Delta Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Delta Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Hastane bekleme koltukları ya da lobilerde sıklıkla görülen Delta koltuklar hem modern tasarımlı, hem konforlu, hem de yer kaplamayan dizaynı ile yoğun bir talep görmektedir. Geniş bir oturum alanı olan koltuğun arkalığı da yüksek olduğundan, misafirlerin sırt ve bel ağrıları söz konusu olmamaktadır. Ergonomik tasarımı dışında, krom kaplamalı ayakları ile de şık bir görünüş sahibi olan koltukların ücretleri de oldukça uygundur. Web sitemizde tüm koltuklarımıza indirimli fiyat avantajlarından yararlanarak online alışverişler yapabilirsiniz. Bekleme koltuğu seçmek için mağaza mağaza dolaşmak yerine yüzlerce modelimize bakıp seçiminizi yapabilirsiniz. Delta bekleme koltukları deri ve kaşe kumaş kaplama seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır. TSE onaylı olan koltukların garantisi 2 yıldır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Delta Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik