Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Dilay Wep Bekleme ve Misafir Koltukları

Dilay Wep Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 37
Dilay Wep Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Dilay Wep Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Rahat olduğu kadar kişilerin boylarına uygun şekilde ayarlanabilir amortisörleri olan bir bekleme koltuğu arıyorsanız Dilay Wep misafir koltuklarını görmelisiniz. Her ofisin ve işyerinin bekleme salonları ve lobilerine uygun olabilecek olan misafir koltuğunun amortisörü yerine konum koruyucu mekanizma da kullanılabilir. Mekanizma kişiler kalktıktan sonra koltuğun eski haline dönmesini sağlamaktadır. Geniş oturma yeri olan koltuk poliüretan süngerden yapılmıştır ve TSE onaylıdır. Keçeli siyah deri kaplamaları ile çok şık bir görünüme sahip olan koltukta derinin kalitesi ve dayanıklılığı nedeni ile esneme ve yırtılma olmaz. Uygun fiyat avantajı ile isterseniz özel kaşe kumaş tercihinde de bulunabilir ve temizlik açısından rahatlık elde edebilirsiniz. 2 yıl garantilidir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Dilay Wep Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik