Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Ece Bekleme ve Misafir Koltukları

Ece Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli ECE03
Ece Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Ece Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Krom flanş ayakları ile son derece şık görünen bir koltuk arıyorsanız Ece bekleme ve misafir koltuklarını görmelisiniz. Amortisörleri sayesine sizi ziyarete gelen kişilerin koltuklarını diledikleri yüksekliğe ayarlamaları ve rahat etmelerine neden olan koltukta dilerseniz konum koruyucu mekanizma da kullanabilirsiniz Keçeli deri kaplamaları ile çok şık görünen koltuk aynı zamanda kir tutmayan çok özel kaşe kumaşlarla da farklı renk ve desenlerle kaplanabilir. Deri kaplamalar esneme ve yırtılmaya neden olmaz. Rahat ve geniş bir oturma yeri olan koltukta poliüretan süngerler kullanılmıştır. 32 dns yumuşaklıktaki süngerler de oturma yerini daha konforlu duruma getirmiştir. TSE onaylı koltuk 2 yıl garantilidir ve İş Güvenliği Yasalarına uygun tesislerimizde imal edilmiştir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Ece Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik