Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Elvan Wep Bekleme ve Misafir Koltukları

Elvan Wep Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 56
Elvan Wep Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Elvan Wep Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Pembe yüzey kaplaması ile pek çok muayenehanenin bekleme salonlarında kullanılan ve fazla yer kaplamayan Elvan Wep bekleme koltuğu, krom flanş ayakları ile de görsel olarak uyum içindedir. Amortisörlü olmasından dolayı ofislerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Yükseklik ayarı yerine isterseniz konum koruyuculu mekanizma da kullanabilir ve misafirler kalktıktan sonra koltuğun ski haline gelmesini de sağlayabilirsiniz. Kaliteli ürünler almak için çuval dolusu paralar harcamak yerine, kaliteyi en uygun fiyatlara alabileceğiniz web sitemize gelerek poliüretan süngerli ve keçeli deriler sayesinde dayanıklı koltuklar alabilirsiniz. Kir tutmayan özel kaşe kumaşları ve 32 dns yumuşak süngerli oturma yerleri ile gayet konforlu olan koltuklarımız TSE onaylı ve 2 yıl garantilidir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Elvan Wep Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik