Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Ezgi Bekleme ve Misafir Koltukları

Ezgi Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 55
Ezgi Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Ezgi Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Mobilya alışverişi yapmak istiyorsanız ve kaliteyi uygun fiyatlara almak niyetindeyseniz elbette doğru adres olan sitemizi ziyaret etmelisiniz. Ofis bekleme koltukları içinde en şık ve en yeni tasarımları bulabileceğiniz gibi, ihtiyacınıza uygun ve ucuz koltuk alma avantajları da yakalayacaksınız. Tüm koltuklarımızda kir ve leke tutmayan özel kaşe kumaşlar kullanılmakta olduğundan temizlik sorunu da yaşamazsınız. Ezgi Bekleme ve Misafir Koltukları da kaşe kumaş ve deri seçenekleri ile hem lobi ve bekleme salonları için uygundur, hem de deri kaplamaları ile firmanızın ya da iş yerinizin ciddiyetine hitap eder. Ahşap ayakları ile her türlü ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz koltuğun oturma yeri de geni ve 32 dns yumuşak süngerlerle kaplıdır. TSE onaylı ve 2 yıl garantilidir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Ezgi Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik