Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Fabo Ham Bekleme ve Misafir Koltukları

Fabo Ham Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 36
Fabo Ham Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Fabo Ham Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Farklı tasarımlara dünyanın parasını ödeyenlerden olmayın. Dilediğiniz gibi modern ve konforlu bir bekleme koltuğu için avuç dolusu para ödemeyin. Bekleme koltukları fiyatları konusunda web sitemize bakmadan fikri sahibi olmayın. En konforlu ve şık tasarımları bir arada bulabileceğiniz sitemizde modern dizaynı ve inanılmaz rahat oturumu ile Fabo Ham Bekleme ve Misafir Koltuğumuza bir bakın. Tamamı özel kaşe kumaşlarla kaplı koltuğun her rengini tercih edebilirsiniz. Kolayca temizleyebileceğiniz koltuğun dış yüzeyin isterseniz deri kaplama sipariş edin. Poliüretan süngerler ve kumaş kaplı ahşap ayakları ile ofisinizin tarzını belirgin hale getirebilir ve dekorasyonunuza farklı bir mobilya eklemiş olabilirsiniz. TSE onaylı olan koltuğumuzun garantisi ise 2 yıldır. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Fabo Ham Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik