Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Felix Bekleme ve Misafir Koltukları

Felix Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli F605
Felix Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Felix Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Pek çok özel hastane bekleme koltukları rengarenk ve konforlu modellerden oluşuyor. Gelen misafirlerin rahat etmelerini önemseyen hastaneler ve kurumsal firmalar Felix bekleme koltuklarına yoğun ilgi gösteriyor. Ahşap ayakları ve deri kaplamaları ile çok estetik bir görünüme sahip olmasının dışında elbette ergonomik tasarımı da koltuğun popülerliğini artırıyor. Geniş oturma yeri kişilerin konforlu bir oturuma sahip olmalarını sağlarken 32 dns yumuşak süngerler de bu konforu destekliyor. TSE onaylı olan koltuklarda istenirse kir tutmayan ve silinebilir özelliğe sahip olan kaşe kumaşlar da tercih edilebilir. Bekleme koltuk fiyatları konusuna en uygun rakamları bulacağınız web sitemizdeki ürünler TSE belgeli olup, İş Güvenliği Yasalarına uygun şekilde üretilmiştir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Felix Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik