Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Fergana Bekleme ve Misafir Koltukları

Fergana Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli F267
Fergana Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Fergana Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Konforlu koltuk demek yalnızca yumuşak bir oturum anlamına gelmez. Bekleme koltukları içinde pek çok farklı avantaja sahip olan modeller bulunuyor. Örneğin çok yaygın şekilde kullanılan modellerden olan Fergana bekleme ve misafir koltuğu kendi etrafında 360 derece dönebilme ve krom flanş ayaklarındaki tekerlekler sayesinden de kolayca hareket ettirilebilir özelliktedir. Büyük kolaylıklar sağlayan koltuğun amortisörlü oluşu da elbette misafirlerin koltuk boyunu kendilerine göre ayarlama konforunu da beraberinde getirmektedir. Keçeli deri kaplamalarla esneme ve yırtılmanın engellendiği koltukta poliüretan süngerler kullanıldığı gibi oturma bölümünde de 32 dns süngerle yumuşak bir his yaratılmıştır. Kaşe kumaş seçenekleri de bulunmaktadır ve TSE onaylıdır. 2 yıl garanti kapsamındadır. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Fergana Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik