Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Fiore Bekleme ve Misafir Koltukları

Fiore Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli FR270
Fiore Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Fiore Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Eskiden kalan kasvetli misafir koltukları artık tarihe karıştı. Ofis mobilyaları üreticileri İŞ güvenliği Yasalarına uygun şekilde ürettikleri koltukları özel tasarımcılar vasıtası ile imal ediyorlar. Her geçen gün yeni ürünler çıkan piyasada bekleme koltukları fiyatları da çeşitlilik gösteriyor. Kaliteyi uygun fiyatlara alabileceğiniz ve pek çok koltuk çeşidi bulabileceğiniz web sitemizde Fiore bekleme koltuğunun krom kaplama ayak ve kolları ile kaş kumaşın muhteşem buluşmasına tanık olacaksınız. Kir ve leke tutmayan kaşe kumaşların her renk ve desene sahip olması da büyük avantaj. Keçeli deri seçenekleri de bulunan koltukta poliüretan süngerler kullanılmıştır. Geniş bir oturak kısmı olan koltukta 32 dns yumuşak sünger misafirlerin konforunu desteklemektedir.  TSE onaylı olduğu gibi 2 yıl garantisi de bulunmaktadır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Fiore Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik