Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Firuze Bekleme ve Misafir Koltukları

Firuze Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 34
Firuze Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Firuze Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Ofis şıklığı için pek çok internet sitesinden mobilya seçimi yapabilir ve kendi dekorasyonunuzu yaratabilirsiniz. Aynı zamanda dergilerden de dekorasyon fikri almanız mümkündür. Ofis mobilyaları fiyatları ile ilgili farklı rakamlar göreceğiniz için kaliteyi en uygun fiyata alabileceğiniz ve çok sayıda bekleme koltuğu çeşidi bulabileceğiniz web sitemize baktığınızda fiyat avantajlarından da yararlanabileceksiniz. Firuze bekleme koltuğunun ahşap ayaklı ve geniş oturumlu bir koltuk olmasının dışında poliüretan süngerlerden yapılmış olması da sağlamlığı ve dayanıklılığı için önemli bir ayrıntı. Keçeli deri kaplama olan koltuğun yumuşak bir oturum hissi yaratılması için orta bölümde 32 dns süngerler kullanılmıştır. 2 yıl garanti altında olan Firuze bekleme koltuğumuz TSE onaylıdır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Firuze Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik