Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Fit Bekleme ve Misafir Koltukları

Fit Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli FTB018
Fit Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Fit Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Spor salonları bekleme koltukları için renkli ve farklı tasarımlar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Geleneksel misafir koltukları dışında daha karizmatik ve modern tasarımlar bulabileceğiniz sitemizdeki çeşitlilik içinde tercih yapmakta zorlanacaksınız. Bekleme koltukları fiyatları açısından da kaliteyi ucuza almanın avantajını yaşayacaksınız. Fit bekleme koltuklarının krom kaplamalı ve bükümlü ayakları, geniş oturağı ve dayanıklı plastikten lan kolları sayesinde çağdaş ve modaya uygun bir tasarım satın almış olacaksınız. Poliüretan süngerle yapılan koltukta kullanılan renkli özel kaşe kumaşlar kir tutmadığı için temizlenme kolaylığı da sağlamaktadır. Keçeli deri kaplama seçenekleri de bulunmaktadır ve diğer derilere göre esneme ve yırtılma yapmaz.  Fileli sırt kısmı olan koltuğumuz TSE onaylı ve 2 yıl garantilidir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Fit Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik