Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Flora Bekleme ve Misafir Koltukları

Flora Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli F635
Flora Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Flora Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Ofisinizin duvarları, zemini ve aydınlatması mobilya seçiminizde büyük önem taşır. Dar alanlarda koyu renk mobilyalar kullanmak hem çok sıkış pıkış bir görüntü yaratacaktır, hem de mevcut alanı daha da küçük gösterecektir. Bekleme koltukları alırken de mutlaka zemini duvar ve aydınlatma gibi durumları göz önünde bulundurup, aynı zamanda diğer mobilyalar ve aksesuarlarla da uyum içinde olmasına özen göstermelisiniz. Yaptığınız işe uygun seçeceğiniz misafir koltukları içinde Flora bekleme koltuğu hemen her durumda beğenebileceğiniz konforlu bir tasarıma sahiptir. Krom ayakları olan koltuğun kaşe kumaş döşemeleri kolay temizlenebilir. Keçeli deri seçenekleri ise esneme ve yırtılma yapmaz. 2 yıl garantili olan koltukların hepsi TSE onayından geçmiştir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Flora Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik