Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Foma Bekleme ve Misafir Koltukları

Foma Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli FM01
Foma Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Foma Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Şık bir lobi ve hastane bekleme salonu için tercih edebileceğiniz Foma bekleme koltuğu ve çok daha fazlasını internet sitemizde bulabilirsiniz. İlgili kategorilerden dilediğiniz koltuğu inceleyebilir ve indirimli fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Amortisör özelliği sayesinde oturanların boylarına uygun yükseklik ayarı yapabilecekleri koltukta aynı zamanda krom flanş ayaklar kullanılmıştır. Amortisör yerine istenirse, koltuktan kalktıktan sonra eski haline gelmesini sağlayan konum koruyucu mekanizma da tercih edilebilir. Her renk ve desene sahip özel kaşe kumaş kaplı olan koltuklarda poliüretan süngerler kullanılmış ve oturma bölümünde de çökme yapmayan ve yumuşak bir his bırakan 32 dns süngerler tercih edilmiştir. Deri kaplama seçenekleri de bulunan koltukların TSE onayı vardır ve 2 yıl garanti kapsamındadır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Foma Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik