Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Fox Bekleme ve Misafir Koltukları

Fox Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 33
Fox Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Fox Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Bükümlü krom ayakları ile çok şık bir tasarıma sahip olan Fox bekleme koltukları ile muayenehanenizi, lobi ve bekleme salonlarınızı son derece ilgi çekici ve konforlu bir hale dönüştürebilirsiniz. Üstelik piyasa fiyatından çok daha uygun rakamlara alacağınız koltukların 2 yıl da garantisi bulunmaktadır. Web sitemize gelerek Fox bekleme koltuklarımızı ve çok daha fazlasını görüntüleyebilirsiniz. Siparişlerinizi isterseniz özel kaşe kumaş kaplama olarak ve dilediğiniz renkte verebilirsiniz. Kullandığımız kumaşların kir ve leke tutmama özelliğine hayran olacaksınız. İş Güvenliği Yasalarına uygun şekilde ürettiğimiz koltuklarımızda poliüretan süngerler kullanmaktayız. Orta kısımda ise 32 dns yumuşak süngerler bulunmaktadır. TSE onaylı koltuklarımızı en avantajlı fiyatlara satın almak için hemen sitemize uğrayın.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Fox Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik