Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Frezya Kanepe 1 Bekleme ve Misafir Koltukları

Frezya Kanepe 1 Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 32
Frezya Kanepe 1 Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Frezya Kanepe 1 Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Ahşap ayakları ve özel kaşe kumaşı ile şık bir koltuk olan Frezya kanepe pek çok otel lobi bekleme koltuğu olarak kullanılırken, aynı zamanda kurumsal firmaların lobilerinde de tercih edilmektedir. Rahat bir koltuk olduğu için ve dizaynı da her ortama uyum sağlayabilecek olduğundan evlerde de kullanılmaktadır. Pek çok çalışma odasında ya da ofiste de tercih edilen koltukta poliüretan süngerler kullanıldığı için herhangi bir çökme de görülmez. Kaşe kumaşların kir ve leke tutmaması ise temizliğini çok daha kolay hale getirmektedir. Rahat ve geniş olan oturma bölümü de 32 dns yumuşak süngerle kaplanmıştır. Kaşe kumaş dışında isterseniz ofisinizin dekorasyonuna uygun olacak keçeli deri kaplamaları da tercih edebilirsiniz. TSE onaylı olan Frezya kanepe 2 yıl garantiye sahiptir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Frezya Kanepe 1 Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik