Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Gazel Bekleme ve Misafir Koltukları

Gazel Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli GZL01
Gazel Bekleme ve Misafir Koltukları
1.700 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Gazel Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Mobilya sektöründe gün geçmiyor ki yeni tasarımlar çıkmasın. Son derece kaliteli malzemelerden tasarlanan koltuklar da kaliteleri ve dayanıklılığı ile pek çok işyerinde ya da hastane bekleme salonlarında yerini alıyor. Otel lobileri ya da kurumsal firmaların bekleme salonlarında da kullanılan koltukların şıklık yarışında herkes kendi tarzına ve beğenisine uygun koltuklar bulabiliyor. Web sitemizde göreceğiniz modern misafir koltukları modellerinden biri olan Gazel koltuklar da krom çapraz ayakları ve kaşe kumaşlı özel döşemeleri ile göz dolduruyor. Geniş oturma yeri olan koltuklar son derece konforlu ve 32 dns süngerle de yumuşak bir hisse sahip. TSE onaylı olan koltuklarda poliüretan süngerler kullanılmıştır. Kaliteyi uygun fiyata almak için sitemize girmeniz yeterli olacaktır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Gazel Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
1.700 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik