Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Gökçe Wep Bekleme ve Misafir Koltukları

Gökçe Wep Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 29
Gökçe Wep Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Gökçe Wep Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Romantik mobilyalardan hoşlananlar için ve aynı zamanda kendi tarzını ofisine yansıtmak isteyenler için son derece uygun olan Gökçe Wep bekleme koltukları, lobiler ve bekleme salonları için oldukça renkli ve güzel bir tasarıma sahip. Renkli kaşe kumaşlarla ve desenli seçenekleri ile istenilen şıklığı ve dekorasyonu yakalamak mümkün. Oldukça uygun fiyatlara sahip olan koltuklarda poliüretan süngerler kullanıldığı için son derece sağlam. Ofis mobilyaları üreticileri tarafından birbirinden şık ve dayanıklı üretilen misafir koltukları modellerini sitemizden görebilirsiniz. İş Güvenliği Yasalarına uygun şekilde üretilen koltukların oturma kısmında 32 dns süngerler kullanılmıştır. Kaşe kumaşlar silinebilir. Keçeli deri seçenekleri de mevcut olan koltukların ayakları krom kaplamadır. 2 yıl garantilidir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Gökçe Wep Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik