Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Gold Bekleme ve Misafir Koltukları

Gold Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli GLD01
Gold Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Gold Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Ziyaretçilerinizin sizi beklerken rahat ermelerini istiyorsanız bekleme koltukları modellerine bakarken, oturma bölümü geniş olanları ve 32 dns yumuşak süngerli modelleri tercih etmelisiniz. Aynı zamanda almayı düşündüğünüz koltukta çökme yapmayan poliüretan sünger kullanılmış olması da büyük önem taşıyor. Bekleme koltukları fiyatları açısından da avantajlı olan koltuk çeşitlerimizi görmek için web sitemize girebilirsiniz. Krom flanş ayağa sahip olan koltuğun kolları da metal üzerine krom kaplamadır. Kumaş kaplaması ve krom ayak, kol seçenekleri ile son derece şık bir görünüme sahip olan Gold bekleme koltuklarında poliüretan süngerler kullanılmıştır. Oturma yeri 32 dns yumuşaklıktaki süngerlerle kaplıdır. Uygun fiyat seçenekleri ile satın alabileceğiniz koltukta ister kaşe kumaş, isterseniz de deri kaplama tercihinde bulunabilirsiniz. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Gold Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik