Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Gönen Bekleme ve Misafir Koltukları

Gönen Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 27
Gönen Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Gönen Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Değişik ve fark yaratacak tasarımlardan hoşlanıyorsanız alacağınız bekleme koltukları da istediğiniz gibi olabilir. Bunun için hemen web sitemize girin ve inanılmaz tasarımlara sahip koltuk çeşitlerimize bakın. Bekleme koltuk fiyatları ve çeşitleri içinde son derece avantalı alışverişler yapabilirsiniz. Online olarak koltukları inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.  Modern ve minimalist bir tasarıma sahip olan, krom ayaklı, 32 dns yumuşak süngerli oturma yerine sahip olan Gönen bekleme koltuklarını istediğiniz renk ve kumaş seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Poliüretan süngerlerden yapılmış ve 2 yıl garantiye sahip olan koltuklarla ilgili merak ettiklerinizi sitemizin iletişi bölümünden bizimle temasa geçerek öğrenebilirsiniz. Gönen bekleme koltuklarının kir tutmayan, silinebilir kumaşları da hijyen konusunda büyük avantalar sunmaktadır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Gönen Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik