Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Hiba Ham Misafir ve Bekleme Koltukları

Hiba Ham Misafir ve Bekleme Koltukları

Nazalli 26
Hiba Ham Misafir ve Bekleme Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Hiba Ham Misafir ve Bekleme Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Krom flanş ayakları olan ve bar taburesine benzeyen şık bir tasarıma sahip bekleme koltukları hayal ediyorsanız çok daha fazlasını bulabileceksiniz. Moda tasarımcılarının artık ofis mobilyalarına da el attığı günümüzde, birbirinden farklı pek çok misafir koltuğu çeşidi bulabileceksiniz. Piyasadaki bekleme koltukları fiyatları astronomik rakamlara ulaşsa da, sitemizde kaliteyi uygun fiyatlara alabileceksiniz. Tarzınıza ve dekorasyonunuza uygun olan pek çok model seçebilir ve misafirlerinizi hem rahat ettirir, hem de etkileyebilirsiniz. Hilba ham bekleme koltukları kaşe kumaş seçenekleri ve krom flanş ayakları ile hem çok modern bir tasarıma sahiptir, hem de dayanıklı bir koltuktur. Poliüretan süngerlerden yapılan koltuğun garanti suresi 2 yıldır. TSE standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Hiba Ham Misafir ve Bekleme Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...








Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik