Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » İsoscele Bekleme ve Misafir Koltukları

İsoscele Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 25
İsoscele Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
İsoscele Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Ofis bekleme koltukları ile ilgili internet sitelerinden model beğenmek pek çok kişinin zaman tasarrufu yapmasına olanak sağlıyor. Aynı zamanda mağaza mağaza dolaşmak yerine, aradığı tüm modelleri internetten görenler için seçim yapmak daha kolay oluyor. Uygun fiyat avantajları ile web sitemizde çok sayıda lobi ve hastane bekleme koltukları modeli bulabilirsiniz. Ofis mobilyaları üreticileri İş Güvenliği Yasalarına uygun şekilde ürettikleri koltuklarda kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanıyorlar. İsoscele bekleme koltuğu da poliüretan süngerleri ile oldukça sağlam bir yapıya sahip. Kaşe ve deri kumaş kaplama seçenekleri olan koltuğun krom kaplamalı ayakları bulunuyor. 32 dns yumuşak süngerle kaplı geniş oturma bölümü ve arkalığı olan koltuk TSE onaylı ve 2 yıl garantilidir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. İsoscele Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik