Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Jaws Poliuretan Bekleme ve Misafir Koltukları

Jaws Poliuretan Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 24
Jaws Poliuretan Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Jaws Poliuretan Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Ahşap ayaklı koltukları daha çok seviyor ve tercih ediyorsanız Jaws poliüretan bekleme koltuğu gayet uygun bir tercih olacaktır. Poliüretan süngerler kullanılan koltuğun oturma bölümünde 32 dns sünger kullanılmıştır. Firmaların bekleme salonlarında kullanılan koltuk aynı zamanda çalışma odaları için de gayet şık bir tercih olacaktır. Kir barındırmayan özel kaşe kumaşı sayesinde sürekli temiz kullanabilecek ve hijyen konusunda büyük bir konfor yaşayacaksınız. Keçeli deri ile de kaplanabilir koltukta esneme ve yırtılma gidi diğer derilerde görülen sorunlarla karşılaşılmamaktadır. TSE onaylı şekilde üretilen koltuk aynı zamanda 2 yıl garantilidir. Çok sayıda renk ve desen seçeneği bulunan özel kaşe kuşamlarla kaplanmasını isteyebilir ve dekorasyonunuza uygun hale getirebilirsiniz.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Jaws Poliuretan Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik