Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Kelebek Bekleme ve Misafir Koltukları

Kelebek Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 30
Kelebek Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Kelebek Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Koltuk deyip geçmeyin, çoğu zaman oturduğumuzda işkenceye dönüşen koltuklar sağlımızı olumsuz etkileyebiliyor. Kötü tasarımlar ve kalitesiz malzemeler yüzünden çöpe atılan paralar ve rahatsızlık veren koltuklardan uzak kalmakta fayda var. Kaliteyi en uygun fiyatlara almak için web sitemizi ziyaret edebilir ve bekleme koltukları fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Birbirinden modern ve farklı tasarımları olan misafir koltukları pek çok hastane bekleme salonları ve lobi için uygundur. Poliüretan kaplı Kelebek bekleme koltuklarının krom kaplamalı ayakları vardır ve son derece şık bir görünüme sahiptir. 32 dns süngerle kaplı oturma alanı gayet konforludur. TSE onayını alan koltuğun garanti süresi de 2 yıldır. Kaşe kumaş ve keçeli deri kaplama seçenekleri de bulunmaktadır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Kelebek Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik