Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Kent Ham Bekleme ve Misafir Koltukları

Kent Ham Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 22
Kent Ham Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Kent Ham Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Hareket eden koltuklar pek çok kez misafirlerin rahat etmelerine neden olmaktadır. Sabit bekleme koltuklarına göre kendi etrafında 360 derece dönebilen koltukların işlevselliğini seviyorsanız Kent Ham bekleme koltuğu sizin için ideal olacaktır. Krom flanş ayaklara sahip koltuğun oturma yeri de her misafiri memnun edecek kadar geniş ve rahattır. Aynı zamanda kaşe kumaşların kalitesi ile asla kir ve leke tutmaz. Hijyenik bir ortam sağlayan koltuklarda pek çok renk ve desenli kumaş tercihinde bulunabilirsiniz. Poliüretan süngerlerle yapılan koltuklarda çökme olmadığı gibi keçeli deri ile kaplandığında da esneme ve yırtılma sorunu ile karşılaşmazsınız. TSE onaylı ve 2 yıl garantili olan koltuk İş Güvenliği Yasalarına uygun şekilde imal edilmiştir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Kent Ham Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik